Napište nám
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
Tel. 266 711 212
E-mail info@myself.cz
Nejvýhodnější pronájem kopírek a multifunkcí v Praze Nejvýhodnější pronájem kopírek a multifunkcí v Praze
Zadejte poptávku na pronájem kopírky či multifunkce

Konica Minolta
kancelářská technika
Prodej » Pronájem » Servis

Náš nový showroom Konica Minolta je na adrese Poděbradská 777/9d, Praha 9 - Vysočany. V každém hlavním krajském městě máme servisní středisko.

ÚVOD > PRODUKTY

Prodej kopírek

Prodej kopírek Konica Minolta

multifunkčních strojů, tiskáren a kancelářské techniky Konica Minolta - nabídkový KATALOG ▼

Prodej kopírek

Specializujeme se na prodej kopírek, tiskáren a multifunkcí Konica Minolta. Naše nabídka kancelářské techniky pokrývá všechny oblasti digitálního tisku: prodej kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení a dokumentových řešení pro kancelář či produkci. Jsme autorizovaný ELITE partner a největší prodejce kancelářské techniky Konica Minolta v ČR. Při prodeji kopírek, multifunkcí a dalších tiskových zařízení Vám poskytneme kompletní služby: odborné poradenství, dopravu, instalaci a zaškolení obsluhy. Provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis kopírek, tiskáren a multifunkcí.

Konzultace ZDARMA » prodej kopírek, multifunkcí » E-mail myself@myself.cz
Tel./Fax: 266 711 212 » 266 711 146

Řešení pro kancelářský tisk - prodej kopírek a tiskáren špičkové kvality

Prodej kopírek

Představujeme Vám ucelenou řadu kancelářských kopírek, multifunkcí a dalších zařízení Konica Minolta pro všechny tiskové úlohy a kopírování. Portfolio produktů pro kanceláře přináší barevný a černobílý tisk výjimečné kvality s nadstandardními možnostmi práce s dokumenty. Kancelářské kopírky, tiskárny a multifunkce Konica Minolta se vyznačují energetickou efektivitou a prostorovou nenáročností. Pro nákup Vám nabízíme různé možnosti financování, prodej kopírek na splátky nebo jejich pronájem. Na prodej kopírek, multifunkcí a tiskáren pro kanceláře se specializujeme od roku 1995.
Pro dodávanou tiskovou a kopírovací techniku zajišťujeme prodej spotřebního materiálu: tonery, fotoválce, fixační jednotky, papír a jiná tisková média. Spotřební materiál byl vyvinut pro stroje Konica Minolta a spolehlivě Vám zajistí: nejvyšší kvalitu tisku, vysokou stabilitu výkonu a dlouhou životnost kopírek či tiskáren.

Velkokapacitní digitální tisk - prodej produkčních tiskáren

Dodáváme tiskové systémy pro produkční tisk, které disponují nejvyšší tiskovou rychlostí. Kromě rychlosti nabízejí: všestrannost, bezkonkurenční odolnost a absolutní spolehlivost. Při pořízení produkční tiskárny můžete využít značkové financování na míru, MYSELF All in One - výhodný pronájem nebo nákup na splátky.

Kancelářská technika KONICA MINOLTA - vyberte si tiskové řešení od profesionálů!
Tiskárny pro kancelář, prodej kopírek a multifunkcí, kvalitní digitální a výkonný produkční tisk.

Katalog kancelářské techniky Konica Minolta - prodej kopírek, tiskáren a multifunkcí:

 
Servis kancelářské
techniky značek:
Prodej, servis kopírek, multifunkcí, tiskáren, faxů
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK