Napište nám
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
Tel. 266 711 212
E-mail info@myself.cz
Nejvýhodnější pronájem kopírek a multifunkcí v Praze Nejvýhodnější pronájem kopírek a multifunkcí v Praze
Zadejte poptávku na pronájem kopírky či multifunkce

Konica Minolta
kancelářská technika
Prodej » Pronájem » Servis

Náš nový showroom Konica Minolta je na adrese Poděbradská 777/9d, Praha 9 - Vysočany. V každém hlavním krajském městě máme servisní středisko.

ÚVOD > PRONÁJEM

Pronájem kopírek, multifunkcí a tiskáren

Nejvýhodnější pronájem kancelářské techniky u největšího prodejce!

Nezávazná poptávka na pronájem »


Pronájem kopírek, multifunkčních zařízení a tiskáren

Jednoduše, rychle a výhodně pomáháme realizovat Vaše podnikatelské záměry. Jsme jednička v prodeji a financování kancelářské techniky Konica Minolta. Zeptejte se nás na cokoliv ohledně financování nákupu kopírek, multifunkcí či tiskáren! Poradíme Vám vždy to nejvýhodnější řešení, optimalizované na míru pro Vaše potřeby.
Zákazníkům poskytujeme oblíbenou finanční službu - MYSELF All in One, která Vám umožní pořízení kancelářské techniky formou výhodného pronájmu. Nabídka značkového financování MYSELF All in One Vás příjemně překvapí výhodami a užitečnými doprovodnými službami, které u nás zdarma získáte ke každému pronajatému zařízení. Další možností financování, kterou nabízíme při prodeji kancelářské techniky, je nákup na splátky.

MYSELF All in One » Značkové financování na míru » Jednička na trhu » Kompletní péče a servis
Využijte nejvýhodnějších podmínek ještě dnes!

MYSELF All in One - výhody pronájmu na 1. pohled:

  • Zdarma sjednání smlouvy o pronájmu - bez poplatku.
  • Zdarma individuální odborné poradenství - tisková analýza Vašich potřeb.
  • Prodloužená záruka pronajaté techniky - 36 až 60 měsíců.
  • Trvání pronájmu dle individuálních požadavků - 36, 48 nebo 60 měsíců.
  • 100% garance ceny po celou dobu pronájmu - až na 5 let dopředu.
  • Minimální počáteční náklady na pořízení - pronájem techniky.
  • Optimální rozložení finančních nákladů za pronájem.
  • Rychlé účetní odpisy v podobě měsíčního poplatku za pronájem.
  • VIP autorizovaná servisní podpora s přednostní péčí.
  • Servisní garance provozu pronajaté techniky bez výpadků.

Pronájem kopírek a multifunkcí s výhodami MYSELF All in One

5 jednoduchých kroků ke sjednání smlouvy o pronájmu kopírky, tiskárny či multifunkce

1. Odborně Vám poradíme při výběru pronajímané kopírky, multifunkce a jiné kancelářské techniky, aby spolehlivě plnila Vaše požadavky. Techniku Vám také můžeme předvést v našem showroomu v Praze 7. Největší zájem klienti zpravidla mají o pronájem kopírek a multifunkcí Konica Minolta.

2. S pronájmem pomocí MYSEL All In One není spojená žádná počáteční investice na pořízení kopírky nebo multifunkce. Platíte pouze dílčí pravidelné poplatky za pronájem. Smlouvu o pronájmu můžete uzavřít dle Vašeho výběru na 36, 48 nebo 60 měsíců. Po celou dobu pronájmu je technika v záruce, můžete tak získat prodlouženou záruku zdarma až na 5 let. Poradenství při výběru techniky a sjednání smlouvy je bez poplatku - zdarma.

3. Výhodou služby MYSELF All in One je možnost volby poplatků za pronájem. Můžete si zvolit jeden pravidelný poplatek, který zahrnuje kompletní provoz pronajímané techniky. Nebo můžete oddělit náklady na tisk a ty platit podle počtu zhotovených výtisků / kopií. Tato možnost volby poplatkové strategie Vám umožní snížit provozní náklady na provoz kopírky či multifunkce. Předem si totiž vyberete platbu za pronájem podle Vašich skutečných provozních požadavků. Jak si správně zvolit nastavení poplatků? S výběrem Vám pomůžeme v rámci bezplatného poradenství. Obě možnosti přesně porovnáme podle Vašich individuálních potřeb - vyberete si pro Vás nejvhodnější řešení.

4. Současně se smlouvou o pronájmu se uzavírá servisní a materiálová smlouva, která zákazníkovi garantuje celou řadu provozních a technických výhod. Na základě této smlouvy jsou veškeré náklady spojené s provozem multifunkce či kopírky poskytované zdarma, v rámci poplatku za pronájem. Především jde o dodávky spotřebního materiálu a 100% garanci přednostních servisních služeb včetně technické podpory - vše po celou dobu pronájmu. Dále zahrnuje veškeré servisní činnosti jako jsou pravidelné prohlídky a případné dodávky náhradních dílů.

5. Po sjednání pronájmu neprodleně provádíme instalaci Vámi vybrané multifunkce, kopírky či tiskárny v místě plnění - u zákazníka. Součástí instalace je samozřejmě zaškolení v obsluze. Sjednanou cenu za pronájem 100% garantujeme po celou dobu pronájmu, tedy až na 5 let dopředu. Po skončení pronájmu kopírky nebo multifunkce je možný odprodej techniky za zůstatkovou cenu. Zákazníci však většinou preferují výměnu za novou - výkonnější techniku a prodloužení pronájmu na další období.


Pronájem kopírek a multifunkcí

Akční nabídky na pronájem barevných multifunkcí

Výhodný pronájem od nás - UŠETŘÍTE!

Konica Minolta - bizhub 226 + kryt org + dárek

Konica Minolta - bizhub 226 + kryt org + dárek

od 375 Kč / měsíc

Konica Minolta - bizhub 226 + kryt org + dárek

Rychlosti tisku A4/A3 - 22/8 stran za minutu černobíle. Formáty papíru B5-A3 a vlastní formáty. Všestranná černobílá A3 multifunkce. Velká flexibilita díky barevnému skenování pro digitalizaci a elektronickou archivaci. Flexibilní zásoba papíru s kapacitou až 1 350 listů v 5 zásobnících. Malý rozměr a nízká váha - přesto stabilní a robustní.

Konica Minolta Bizhub 226 set1 + dárek

Konica Minolta Bizhub 226 set1 + dárek

od 599 Kč / měsíc

Konica Minolta Bizhub 226 set1 + dárek

Konica Minolta Bizhub 226 set1 + DF-625 + AD-509 + MK-749 + NC-504. Rychlosti tisku A4/A3 - 22/8 stran za minutu černobíle. Formáty papíru B5-A3 a vlastní formáty. Všestranná černobílá A3 multifunkce. Velká flexibilita díky barevnému skenování pro digitalizaci a elektronickou archivaci. Flexibilní zásoba papíru s kapacitou až 1 350 listů v 5 zásobnících. Malý rozměr a nízká váha - přesto stabilní a robustní.

Konica Minolta - bizhub C227 + DF-628 + DK-514

Konica Minolta - bizhub C227 + DF-628 + DK-514

od 900 Kč / měsíc

Konica Minolta - bizhub C227 + DF-628 + DK-514

Konica Minolta - bizhub C227 + DF-628 + DK-514. Barevné multifunkční zařízení formátu A3 za příznivou cenu. Podpora všech současných technologií mobilního tisku. Vhodné pro běžný kancelářský provoz. Rychlost tisku A4/A3, 22/14 stran za minutu barevně i černobíle. Formáty papíru A6 - A3.

Konica Minolta - bizhub C258 + DF-629 + DK-510

Konica Minolta - bizhub C258 + DF-629 + DK-510

od 1 100 Kč / měsíc

Konica Minolta - bizhub C258 + DF-629 + DK-510

Konica Minolta - bizhub C258 + DF-629 + DK-510. Rychlost tisku A4/A3 - 25/15 stran za minutu barevně i černobíle. Formáty papíru A6 až SRA3 (větší než A3), vlastní formáty a dlouhé papíry délky až 1,2 m. Devítipalcový dotykový displej s podporou multitouch a jednoduchým ovládáním. Možnost ověření uživatele přes NFC (Android) nebo Bluetooth LE (iPhone/iPad). Podpora všech současných technologií mobilního tisku.

 
 

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

 
Servis kancelářské
techniky značek:
Prodej, servis kopírek, multifunkcí, tiskáren, faxů
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK