Řezačky papíru EBA

Kvalitní řezačky pro finální úpravu vašich dokumentů

Pro konečné zpracování a úpravu vytištěných dokumentů dodává naše společnost řezačky papíru značky EBA, kterou založil prestižní německý výrobce Krug &Řezačky papíru EBA Priester. Jde o tradičního producenta kancelářských strojů se sídlem v Balingenu ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, jehož bohatá historie se píše už od roku 1922.

Společnost Krug & Priester disponuje rozsáhlým technologickým zázemím, vlastním trendovým vývojem inovativních výrobků a produkcí nejmodernějších řezaček. Stroje EBA s perfektní funkčností, výbornou ergonomií a strohým, ale přesto harmonickým designem, jsou vyráběny v Německu – Made in Germany. Firma nabízí výjimečné kancelářské řezačky špičkové kvality s precizním řemeslným provedením a klade absolutní důraz na bezpečí obsluhy při jejich provozu.


Informujte se o možnostech výhodného financování při nákupu řezačky papíru EBA! » HOTLINE: +420 266 711 212

Řezací stroje pro každou aplikaci

Pro splnění různých požadavků nabízíme optimální řezací stroj pro každou aplikaci a do každého prostředí. Řezačky EBA najdou uplatnění prakticky všude tam, kde je třeba přesně, rychle a bezpečně řezat papír: v kanceláři nebo dílně, v reklamních agenturách, ve vydavatelstvích a tiskárnách, ale i v domácí pracovně. Všechny řezací nože a řezné kotouče jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli Solingen.

 • Řezačky papíru EBA

  Řezačky papíru EBAStohové řezačky elektrické

 • Řezačky papíru EBA

  Řezačky papíru EBAStohové řezačky ruční

 • Řezačky papíru EBA

  Řezačky papíru EBAPákové řezačky

 • Řezačky vizitek Smart

  Řezačky vizitek SmartŘezačky vizitek

Prvotřídní bezpečnost!

Řezačky papíru EBA jsou vybaveny bezpečnostními prvky SCS – Safety Cutting System, protože kvalita a bezpečnost jsou u těchto výrobků vždy na 1. místě. Všechny řezací stroje EBA jsou testovány nezávislými autoritami. Certifikát CE deklaruje garantovanou bezpečnost produktů, podle přísných evropských a světových bezpečnostních norem. Výrobce řezaček EBA společnost Krug & Priester je navíc též držitelem německého certifikátu GS a amerického certifikátu UL – certifikáty potvrzují soulad s bezpečnostními standardy.


Naše nabídka řezaček papíru – nákup s možností financování na míru:

 • Pákové řezačky.
 • Stohové řezačky ruční.
 • Stohové řezačky elektrické.
 • Kolečkové řezačky.
 • Řezačky vizitek.
 • Řezací podložky.
Řezačky papíru EBA

Poptávka řezačky papíru EBA

Položky označené * je nutné vyplnit. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Copyright © 2002-2021 MYSELF kancelářská technika, s.r.o. - Elite Partner Konica Minolta | Webdesign - ACTUAL NET marketing s.r.o.

Slavte s námi a ušetříte
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK